בתי אבות דיור מוגן מועדון חברתי מחלקה סיעודית מעון יום מרכז יום קהילה תומכת
אורתופדיה חברות סיעוד חיתולים למבוגרים מטפלת סיעודית מכשירי שמיעה עובדים זרים קלנועית
גיל הזהב
 
| דף הבית | מאמרים | הקניון | חדשות | מידע חיוני | דיני משפחה | מדריכי בריאות | מפת אתר | פרסם אצלנו | צור קשר |
סבאל'ה > הקניון > ספרי בריאות > ספרי בריאות כללי > אפקט הקצה
אפקט הקצה


אפקט הקצה שם

תאריך הוצאה: 18/07/2007
שם המחבר: ד"ר אריק ברוורמן (M.D)
מספר עמודים: 286 
עריכה מדעית: ד"ר רונית קרימר
הקדמה: פרופ’ רפאל קרסו, רופא נוירולוג

אפקט הקצה כיצד להביא את מוחך לתפקוד מרבי
ולשמור על איזון בריאותי ונפשי לאורך זמן

· כיצד להשיג בריאות מיטבית ואריכות ימים באמצעות הבאת החומרים הכימיים במוחנו לידי איזון

· כיצד לשקם את גופנו ולמנוע בעיות כרוניות, כמו השמנת-יתר, אלצהיימר, אובדן יכולות החשיבה והזיכרון, דיכאון, יתר לחץ דם, ליקוי בתפקוד המיני, ואפילו בעיות הנובעות מהזדקנות.

ארבעה ביו-כימיקאלים חשובים שנמצאים במוח, משפיעים רבות על בריאותנו ואישיותנו. כימיקאלים אלה נקראים בשם נוירוטרנסמיטרים (שליחים עצביים) והעיקריים שבהם הם: דופאמין, אצטיל-כולין, גאבא וסרוטונין. מחקרים חדשים מוכיחים, שרבות מהבעיות הבריאותיות שלנו נגרמות באופן ישיר מחוסר איזון בכמותם של חומרים אלה. ניסיונו הקליני העשיר של ד"ר ברוורמן מוכיח, ששליטה באיזון שלהם יכולה לשקם את גופנו ולמנוע בעיות כרוניות, כמו השמנת-יתר, אלצהיימר, אובדן יכולות החשיבה והזיכרון, דיכאון, יתר לחץ דם, ליקוי בתפקוד המיני, ואפילו בעיות הנובעות מהזדקנות.

ד"ר ברוורמן, מומחה ברפואה אינטגרטיבית ובהשפעה של תפקודי המוח על הבריאות, מפרט בספר חשוב זה את תוכניתו המיוחדת. בשלב הראשון הוא מסייע לכל אחד מאיתנו לגלות את מצב האיזון הקיים אצלו בין ארבעת הנוירוטרנסמיטרים שבמוח ובשלב השני הוא מתווה דרכי טיפול מתאימות כדי להביא את אותם חומרים מוחיים לאיזון מחודש.

תוכניתו של ד"ר ברוורמן משלבת בין הרפואה ההוליסטית, הרואה את האדם כמכלול, ובין הידע הרפואי העדכני של המאה ה-21. גישה ייחודית זו, שהוכיחה את עצמה אצל אלפי מטופליו, משלבת כמה יסודות חשובים: תזונה נכונה, תוספי תזונה עתירי מרכיבי מזון חיוניים, שינויים באורח החיים, ובמידת הצורך, אף נטילת הורמונים טבעיים ותרופות מרשם.

אפקט הקצה ייקח אותנו אל מעבר לריפוי של מחלות בלבד. הוא יביא אותנו לפסגת תפקודנו ויכולותינו, הן מבחינה גופנית והן מבחינה רגשית, ויפתח לנו דלת אל חיים חדשים ומאושרים.

מהו אפקט הקצה?

אם נדמה את המוח לשקע החשמל בקיר ואת גופנו למכשיר חשמלי, הרי שהקצה הוא התקע החשמלי של המכשיר, כלומר אותה נקודת מפגש בין מקור החשמל ובין המכשיר. הקצה הוא למעשה, הנקודה המדויקת בה המוח והגוף נפגשים .

אפקט הקצה הוא כל מה שמשפיע על תפקוד הקצה: כשנקודת הקצה לקויה, התפקוד שלנו לקוי, וכשהיא תקינה, אנו מתפקדים באופן הרמוני.

טיפול ממוקד בנקודה המדויקת בה מועבר המידע מהמוח אל הגוף, יאפשר לנו להתמודד בצורה הטובה ביותר עם מחלות ולהביאנו לבריאות מיטבית.

ד"ר אריק ברוורמן (.D .M ) הוא מומחה אמריקאי לרפואה אינטגרטיבית – רפואה המשלבת רפואה קונבנציונאלית והוליסטית. עם ניסיון טיפולי ומחקרי של 26 שנה, הוא מנהל כיום רשת מרפאות לטיפול הוליסטי, ששמה דגש על הקשר שבין בריאות המוח ובין הבריאות הכללית של המטופל.


פרק לדוגמה:

74 ש"ח מחיר
   
 
קניון סבאל'ה
 
קניון סבאלה
סל הקניות שלי

ספרי בריאות

מתנות

 

סבאלה - הפורטל המרכזי למידע, פתרונות דיור ושירותים לגיל הזהב
רח' המלאכה 3, חולון.    ת.ד. 18247, תל אביב 61182.    טל': 077-7808070

גיל הזהב מטאפורה בניית אתרים